RE/MAX Gambit 

Jiní nabízejí.............MY PRODÁVÁME!

 

Pár vět o nás

  1. RE/MAX Gambit je součástí nejúspěšnější světové sítě realitních kanceláří RE/MAX.
  2. Každá nemovitost má svého kupce a my Vám ho pomůžeme najít! Vaše starosti na naší hlavu!
  3. Víte o někom, kdo prodává nebo kupuje nemovitost? V případě, že doporučíte naše služby klientovi, který je následně využije k tomu, aby prodal, koupil či pronajal nemovitost, zavazujeme se Vám v případě realizace takového obchodu vyplatit z celkové provize realitní kanceláře částku ve výši 5-10% (min.2000,-Kč,dle typu obchodu až 10000,-Kč), a to do 7 dnů.
  4. Naše kancelář má uzavřenou pojistnou smlouvu profesní odpovědnosti
  5. Nemusíte se obávat vysokých cen za naše služby. Sjednanou provizi ve výši 2% - 5% uplatňujeme až po realizaci prodeje. V případě, že k prodeji nedojde, neúčtujeme Vám nic a všechny provedené služby jsou pro Vás zdarma.
  6. Zajišťujeme kompletní právní servis, vypracování průkazů energetické náročnosti budovy, znaleckých posudků a daňového přiznání souvisejících s prodejem nemovitostí, podání návrhu na vklad u Katastrálního úřadu.
  7. Návštěvnost webových stránek RE/MAXu je až 250 000 návštěvníků měsíčně, a protože máme elektronický system párování nabídek s poptávkami, jsme schopni prodat nemovitost dříve než se objeví v tiskové inzerci
  8. Všichni naši makléři prochází každý rok náročným školením a testy v RE/MAX Akademii, takže pro vás pracují pouze certifikovaní realitní makléři.
  9. Nejrychlejší prodej Vaší nemovitosti díky propojení realitních frančíz RE/MAX a povinné spolupráci v síti, Vaše nemovitost je nabízena okamžitě sítí 120 kanceláří ve 40 městech po celé ČR a dále i v zahraničí
  10. Výkup nemovitostí, program Restart - řešení dražeb a exekucí.

 

 

Chcete prodat nebo pronajmout svůj dům?

Dle zákona 406/2000 Sb., je každý vlastník budovy nebo bytové jednotky od 1.1.2013 vypracovat při jejím prodeji. Tento průkaz je vlastník povinen předložit již při samostatné inzerci a nabídce nemovitosti. Při nedodržení těchto povinností se vlastník vystavuje pokutě ve výši 50 000,- - 100 000,-Kč.
Naše kancelář nabízí svým klientům, zdarma zpracování těchto energetických průkazů.

 

Proč miluji RE/MAX?

 

 

 

Určitě shlédněte